W OFERCIE

Firma COBI posiada również własny sklep internetowy, w którym oferuje zabawki dla dzieci w różnym wieku. Zabawki jakie znaleźć można w ofercie sklepu są licencjonowane i pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów.

Oczywiście klocki konstrukcyjne są filarem całej oferty i podzielone są na różnorodne kolekcje. Z przykładowych wyróżnić możemy kolekcje takie jak: Cobi Electronic, Piraci, Action Town, Mała Armia WW2, World of Tanks i wiele innych. Znaleźć je mogą Państwo na stronie internetowej https://cobi.pl/klocki/ na którą serdecznie zapraszamy.

Oprócz klocków konstrukcyjnych w ofercie sklepu Cobi.pl znaleźć można kategorie produktów takie jak:


Koszt dostawy zabawek jest darmowy – przy zamówieniach, których kwota przekracza 99 złotych. Ponadto towar wysyłany jest najczęściej w terminie jednego dnia roboczego, dzięki czemu już na drugi dzień po zamówieniu zabawek otrzymać je mogą Państwo.

Istnieją różnorodne możliwości płatności za towar (kartą, przelewem) lub za pobraniem. Często w sklepie organizowane są również akcje promocyjne, dzięki którym zakupić można zabawki w atrakcyjniejszych cenach niż są na co dzień.

Jeśli są Państwo zainteresowani zabawkami zawartymi w ofercie Cobi.pl serdecznie zapraszamy do kontaktu już dziś!